Kontakta oss

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

GÖTEBORG - KONTAKTUPPGIFTER

Order/Kundsupport

Tel: +46 (0)31 – 340 15 90
Fax: +46 (0)31 – 340 15 91
e-post: info@dackforum.se

Öppettider

Måndag – Fredag  08:00-17:00
(Lunchstängt  12:00-12:40)

Besöksadress

Däckforum 2000 AB
Tuve Kyrkväg 196
417 46 Göteborg

MEDARBETARE

Ulf Kahari

VD/Försäljningschef
Tel: +46 (0)703 – 56 17 93
e-post:  ulf.kahari@dackforum.se

Jamie Baldock

Inköp/Försäljning
Tel: +46 (0)703 – 76 39 89
e-post:  jamie.baldock@dackforum.se

Krister Kahari

Försäljning / Order
Tel: +46 (0)706 – 71 56 36
e-post:  krister.kahari@dackforum.se

Försäljning och Support

Scott Baldock

Försäljning Region Väst
Tel: +46 (0)705 – 47 33 92
e-post: scott.baldock@dackforum.se

Robert Mellbin

Försäljning/Order
Tel dir: +46 (0)31 – 787 85 26 
e-post: robert.mellbin@dackforum.se

Rolf Gyllander

Försäljning Region Öst/Mitt
Tel: +46 (0)703 – 56 17 95
e-post:  rolf.gyllander@dackforum.se

Henric Ohlsson

Försäljning/Order
Tel: +46 (0)31 – 787 25 20
e-post:  henric.ohlsson@dackforum.se

Thomas Adamson

Försäljning Bilhandel
Tel: +46 (0)702 – 49 73 22
e-post:  thomas.adamson@dackforum.se

Lager och Administration

Conny Sjöberg

Kvalitets- och Lageransvarig
Tel: +46 (0)709- 27 11 84
e-post: conny.sjoberg@dackforum.se

Freddie Jillesjö

Lagerexpedition
Tel dir: +46 (0)31 – 787 85 24
e-post:  freddie.jillesjo@dackforum.se

Malin Thärnå

Ekonomi
Tel dir: +46 (0)31 – 787 85 23
e-post:  malin.tharna@dackforum.se

Krister Kahari

IT, Web och System
Tel dir: +46 (0)706-715636 
e-post: krister.kahari@dackforum.se

STOCKHOLM - KONTAKTUPPGIFTER

Order/Kundsupport

Tel: +46 (0)8 – 503 898 70
Fax: +46 (0)8 – 36 22 70
e-post: stockholm@dackforum.se

Öppettider

Måndag – Torsdag  08:00-17:00
Fredagar  08:00-16:00
(Lunchstängt  12:00-12:45)

Besöksadress

Däckforum i Stockholm AB
Slånbacken 4
163 51 Spånga

MEDARBETARE

Johan Söderlind

Försäljning
Tel: +46 (0)706 – 52 01 70
e-post:  johan.soderlind@dackforum.se

 Leopold Skrinjar

Order/Lager
Tel: +46 (0)8 – 503 898 72
e-post:  leopold.skrinjar@dackforum.se

Malin Thärnå

Ekonomi
Tel dir: +46 (0)31 – 787 85 23
e-post:  malin.tharna@dackforum.se

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]